WUF kids ir 2016. gadā dibināts Latvijā ražotu bērnu apģērbu un dizaina zīmols. Mūsu galvenās rūpes ir ražot bērniem ērtu un praktisku apģērbu, apvienojot unikālu dizainu, kas atbilst jaunākajām modes tendencēm.

WUF Kids ir vairāk kā bērnu apģērbu zīmols, WUF kids ir ģimene. Kas aizsākās kā meitas un mātes hobijs, pārtapa par augošu ģimenes bērnu apģērbu ražošanas uzņēmumu. Apvienojot izkoptas šūšanas prasmes ar labu gaumes izjūtu WUF kids ir kļuvis par vienu no populārākajiem bērnu apģērbu zīmoliem daudzām ģimenēm.

Apģērba dizaina izstrāde, kā arī ražošana tiek veikta Mārupē. Katra auduma apdruka ir unikāla un izstrādāta sadarbībā ar enerģiskiem un talantīgiem latviešu māksliniekiem. Lielākoties produkti ražoti no GOTS sertificētas organiskās kokvilnas - labākā izvēle ne tikai Jūsu bērnam, bet arī apkārtējai videi. Neliela, taču mērķtiecīga un apņēmīga komanda savā darbā iegulda sirdi un dvēseli, lai radītu pašu labāko Jūsu bērniem.

Mūsu apģērbu paredzēti bērniem, sākot no jaundzimušajiem līdz skolas vecumam. Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu - bodijus, legingus, kreklus, aksesuārus u.c. apģērbus, kas Jūsu bērna ikdienā un garderobē ienes krāsas, prieku un komfortu.

Mūsu komanda:

Madara - autore. Ģenerē idejas ik dienu.
Daiga - meistars. Kopā ar izcilu šūšanas komandu rada brīnumus.
Toms - pētnieks. Vienmēr cenšas atrast risinājumu jebkurai situācijai.
Elīza, Rauls un Olīvija - mazie nemiernieki. Rada smaidus fotogrāfijās.


No IDEJAS LĪDZ BIZNESAM

WUF kids stāsts sākās 2016. gada sākumā, kad mana meita bija 9 mēnešus veca un es nolēmu, ka man viņai ir jāizgatavo skaista matu lenta. Kopā ar savu mammu, manu topošo kolēģi, mēs sākām meklēt interesantas apdrukas audumus. Meklējot audumus, ienāca prātā ideja, ka mēs varētu pamēģināt uzšūt arī harēmbikses un šortiņus. Mēs bijām sajūsminātas par rezultātu un atzinība no ģimenes un draugiem mūs mudināja rīkoties tālāk. Mēs nolēmām darināt apģērbu arī citiem bērniem. Es ar lielāko prieku izdomāju konceptu, meklēju idejas, krāsas, audumus un iepakojumu. Un tā mans mazais hobijs pārvērtās manā mazajā sapņu darbā.

Mana motivācija ir mana meita Elīza, viņa ir galvenais iemesls, kādēļ sākām darināt apģērbu mazajiem. Protams, bez manas mammas, kas ir galvenā šuvēja un bez mana mīlošā vīra, es netiktu galā un visticamāk WUF kids paliktu tikai izsapņots sapnis.

Iesākumā mēs pārdevām drēbītes vietējai auditorijai, draugiem un paziņām. Līdz ar mūsu produktu piekritēju skaita pieaugumu, cilvēki no dažādām citām valstīm sāka interesēties par mūsu produkciju un piegādes iespējām. Tāpēc ļoti labprāt piegādājam savus darinājumus arī ārpus Latvijas.

Katrā mazajā drēbītē mēs ieliekam daudz mīlestības un ceram, ka mazie valkātāji to sajūt.


Bērnu apģērbu zīmola WUF kids ģimenes koncepta veikals Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 43

Veikalā atradīsi WUF kids apģērbus, kas ražoti Latvijā. Apģērbi ražoti no augstākās kvalitātes organiskās (GOTS) kokvilnas un katrs apģērba motīvs ir unikāls un tapis sadarbībā ar latviešu māksliniekiem.

WUF kids veikalā atradīsi ne tikai apģērbus, bet arī dažādas rotaļlietas, mājlietas, dāvanas, spēles u.c.
Mūsu ģimenes koncepta veikalā meklē tādus ilgtspējīgus un jēgpilnus zīmolus kā – WUF kids, Mushie, Maileg, Fabelab, Roommate DK,  Kuling, Didriksons, Bibs DK, Frigg, Saga Copenhagen, Babbit, Kikadu, Ooh-noo, BabyMocs, Scoot and Ride, Hello Hossy, Raduga Grez, Woodenstory, Candylab, Way to play,  Moulin Roty, Kvadrātpēdis, Pikolo, Scrunch, TuTu, EEF Lillemor, Oho kid, Saltwaters, Madara Cosmetics, Modelina Home, Mozus grozus no Ganas.

WUF KIDS MeDIJOS

MŪS ATBALSTA

Mēs esam neliels, taču strauji augošs ģimenes uzņēmums. 2017. gadā mūsu centienus un sasniegtos rezultātus novērtēja vietējās rīcības grupas biedrība “Pierīgas partnerība”, kas palīdzēja mūsu uzņēmumam attīstīties. 2017. gada nogalē realizēts projekts - Bērnu apģērbu ražotnes attīstība, palielinot jaudu un produkcijas klāstu, veicinot konkurētspējīgas uzņēmējdarbības vides radīšanu Mārupes novadā. Mūsu kopējs mērķis bija izveidot stabilu, modernu un atpazīstamu zīmolu WUF KIDS, veidojot to kā vietējam mērogam piederīgu zīmolu, palielināt produkcijas klāstu, kā arī sekmēt vispārīgu uzņēmuma izaugsmi, radīt jaunas darbavietas, vienlaikus sekmēt ekoloģisku produktu ražošanu, izmantojot dabai un cilvēkiem draudzīgus izejmateriālus. Īstenojot projektu, uzņēmums iegādājās šūšanas, gludināšanas un apstrādes aprīkojumu.

Projektu īsteno uzņēmums SIA DIVDESMIT ČETRI, Reģistrācijas nr.: 40003474058, Kabiles iela 37, Mārupe, Latvija.

Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības „Pierīgas partnerība” sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015.—2020. gadam izsludinātajā projektu pieteikumu iesniegšanas 4. kārtā. Projekts īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu un pašu līdzfinansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai (ELFLA) pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē šeit.

Vairāk informācijas par atbalsta saņemšanas nosacījumiem biedrības „Pierīgas partnerība” mājaslapā un sociālajos portālos.

Organiskās kovilnas bērnu apģērbu ražotājs, ES atbalsts

Latvijā ražoti bērnu apģērbi

Mēs atbalstām Baltijas Goda ģimenes. Iepērkoties veikalā WUF kids shop, Kr. Valdemāra ielā 43, Rīgā un uzrādot Goda ģimenes apliecību, iespējams saņemt -10% atlaidi WUF Kids apģērbiem.